LOJİSTİK SEKTÖRÜNDE DİKKAT

LOJİSTİK

nakliyat lojistik

Lojistik kuralların olmadığı ve rekabetin çok sert olduğu bir piyasada yaşıyoruz.Bugün çözüm ortağı olduğumuz birçok firma ile müşteri memnuniyetini her zaman ön plana çıkardık.Sektörde birçok bilinçsiz firma olduğu için çeşitli mağduriyetler yaşanıyor, özellikle araçların varış noktalarına geç gitmesi,yasak yakıt alımından doğan araç arızaları, taşınan malzemelerin hasar görmesi veya bilinçsiz personel başlıca sorunlardandır.

Bazı firmaların, bütçeleri düşük olduğu için bu tip firmalara tek seferliğine iş vermesi,kendileri açısından telafi edilemez mağduriyetler doğurmakla beraber, taşımacılık sektörünü de derinden etkiliyor.

Nakliyat

Lojistik Hızlı, yenilikçi, teknolojiyi en üst sınırda kullanarak sorunsuz bir etkinlik için bizi tercih edebilirler. Bizim reklamımız her zaman referanslarımız olmuştur. Müşterilerimiz Akyüz Nakliyat a mail attıktan sonra artık nakliye kısmını düşünmüyorlar. Biliyorlar ki bize adres veya detayları verdikten sonra işi tertemiz bitireceğiz.

Başka yapabileceğimiz bir şey var mı diye en kısa zamanda kendilerine telefon gelecektir.

Hal böyle olunca Akyüz Nakliyat ile çalışmak kaçınılmaz oluyor.

Nakliye

Lojistik tüm değişim’leri yaparken bir yandan da şirket’lerin sadece bugün için kurulmadığı. Bu yıl için çalış’madığı ve sonsuza kadar kalıcı olmaları bilinci’yle uzun dönem’li plan’larımızı yaptık.

Bu plan çerçeve’sinde Vizyon’umuzu hizmet kalite’sinde veya çeşitl’iliğinde fark’lılık yarata’rak . Türk pazarına entegre lojistik hizmeti veren kuruluşlar içinde, en ön sırada yer almak olarak tesbit ettik.

İçinde en büyük, en karlı gibi kavramlar barındırmayan vizyonumuzun en kaliteli ve en geniş yelpazeli hizmeti veren bir yapıya ulaşarak büyüyeceğine ve yarattığımız farklılıkla en karlı şirketler arasına gireceğine inandık. 

Taşımacılık

Bizi müşterilerimize entegre lojistik hizmetleri vererek , yüklendikleri işleri onların adına daha hızlı,ekonomik veya kaliteli olarak yerine getirip katma değer yaratmak olan misyonumuza götürdü.

Bu misyon’umuzu yerine getirirken’de değerlerimizi ön plana çıkardık. Akyüz Nakliyat’a duyulan güven ,müşteri mutluluğuna dönük çözüm üretimi . Ortak Hedefe ulaştıracak ekip çalışması , Sonuç almaya yönelik araştırmalar

Kazanç paylaşımı ilkesi , Sürekli gelişime açık yönetim anlayış’ı olan işimizi bile kaybetsek. Ödün vermeyeceğimiz temel inanç’larımızı koru’yacağımıza söz verdik.

şehiriçi şehirler arası İstanbul Beykoz Kavacık nakliyat lojistik firması.

www.akyuztur. com Lojistik markasıdır.

Yorum YapYorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi

Yorum

Ad Soyad*

Web sitesi