Turizm Ve Valiz Taşımacılığı

Turizm ve valiz taşımacılığı‘da yapan şirketimiz adresten adrese teslim hizmetleri ile güvenilir hizmet vermektedir.

Bilindiği gibi hava yolu şirketleri uçuş yapılan ülkeye bağlı olarak belli bir kilo hakkı tanımaktadır.

Bu kapsamda İstanbul başta olmak üzere çeşitli oteller, turizm acenteleri ve rehberleri ile anlaşmamız bulunmakta ve bizleri tercih etmektedirler.Yurt dışından gelen özel misafirleriniz olduğunda firmamızdan valiz taşımacılığı için destek alabilirsiniz.Havaalanından istediğiniz noktaya özenle çanta ve valizlerinizin nakliyesi yapılmaktadır.

TURİZM

Nakliye Turizm

Otel taşıma hizmetlerine önem veren firmamız.

özellikle İstanbul’da bulunan oteller ile yaptıkları anlaşmalar çerçevesinde taşımacılık hizmetlerini firmamız tarafından almaktadırlar.

Dünya’nın en büyük cruse gemileri Türkiye’ye geldiğinde farklı alanlarda hizmetlerimiz’den yararlanıyor.

Turizm taşımacılığında güvence’niz ve hassasiyet ön planda tutulup Karaköy Liman-Oteller-Havalimanı arası seferler zaman’ında ve güvenle nakle’dilmektedir.Tüm müşterilerimizin memnuniyeti ön planda tutularak nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir. Tüm müşterilerimizin eşyaları Akyüz Nakliyat tarafından garanti altına alınmaktadır.

Her hangi bir eşya’daki maddi hasar’lar firma’mız tarafından eşya sahibine tahsis edilmektedir.

Akyüz Nakliyat liman’dan ve hava alan’ından alınan valiz’leri, değerli eşya’larını kendi eşya’mız gibi hassasiyet’le taşırız.

Eşya’larınız kaybolma’dan, herhangi bir hasar gelmeden ve olması gereken zamanda olması gereken yerde olacağından şüpheniz olmasın çünkü bizim için önemli olan müşteri memnuniyetidir.

Kaliteli ve güvenilir ekibi ile sayısız başarılara imza atan şirketimiz; 1990 yılından itibaren yabancı ülkelerden gelen bavulların Türkiye içinde genel dağıtımını gerçekleştirmektedir. Yeterli donanıma sahip olan firmamız özellikle İstanbulun tüm ilçelerinde başarılı bir şekilde organize etmektedir.

Yıllarını nakliyat sektörüne adayan firmamız, profesyonel kadrosu, geniş araç filosu  ile Turizm taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştirmektedir..

AKYÜZ NAKLİYAT turizm taşımacılığında güvenceniz ve hassasiyeti ön planda tutarak her türlü müşteri karşılama

otele yerleştirme ve gerekli araç ve elemanlarla zamanında valiz taşımacılığında güvenli hizmet vermektedir. Nakliyat, nakliye, taşıma, taşımacılık,İstanbul , Beykoz , Kavacık