KİRALIK LİFTLİ KAMYON KİRALAMA

KİRALIK LİFTLİ KAMYON KİRALAMA
KİRALIK LİFTLİ KAMYON KİRALAMA

Kiralık liftli kamyon kiralama veya Akyüz Nakliyat’ın hizmetler’inden birisi olan kiralama hizmetimiz ile siz müşterilerimizin emrindeyiz. Llifli kamyon kiralama sizler için fazla personel çalıştırma ihtiyacını düşürerek bütçenize katkı sağlar ve malzemelerinizin hasarsız ve hızlı yüklenmesine olanak tanır. Dilerseniz araçlarımızda transpalet bulundurarak malzemelerinizin taşınmasında kolaylık sağlıyoruz lütfen bunu ek olarak müşteri temsilcimize bildiriniz.

LİFTLİ KAMYON

Akyüz Nakliyat gelişen veya büyüyen ülkemizde. Kamyon kiralama, vip taşıma, forklift ve lojistik destek konularında öncelikle İstanbul ve Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Firma’mız kiralama işlemlerinde ister hafta’lık, ister aylık isterseniz de yıllık olarak seçenekler sunmaktadır. Gerekli konu’larda anlaşma’ya varıldığı taktirde gün içerisinde işlemler yapılabilir. Araçlarımızın tamamı kapalı kasalı hidrolik kapaklı Liftli dır. Muhtelif tonajlarda kiralık kamyon kamyonetlerimiz vardır. Sağladığı hizmeti koşulsuz güven veya kalite anlayışı ile müşterilerine kiralık kamyon hizmeti sunar.

KAPALI KASA KAMYON

Her konuda uzman olan veya müşteri memnuniyetini sağlayan firmamız gerekli konularda destek sağlama’yı ilke edinmiştir

HİDROLİK KAPAK LİFTLİ KAMYON

Seferlik ihtiyaçlarınızda da bizden bir nakliye firması olarak faydalanabiliriz. Yani tek seferlik veya kiralık liftli kamyon kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Liftli kamyonlar sayesinde ağır taşınma’sında zorluk çektiğiniz malzemelerinizi veya paletli malzemelerinizi forklift, kullanmadan transpalet ile kolayca araca yükleme yapılabilir. Paletli yükleriniz, Cihazlarınız, atm bankamatik, çelik para kasaları, güç kaynakları UPS, tekstil makineleri, Hastane Malzemeleri, ses ışık sahne sistemleri, catering hizmetleri, Kongre Taşımacılığı, Dekor & Stand Taşımacılığı, Deniz Motor Taşımacılığı, Piyano Taşımacılığı, Fuar Taşıma, Valiz Taşımacılığı, Lojistik Destek, Depo Hizmetleri, Ofis ve Büro Taşımacılığı, Evden Eve Nakliyat, Parsiyel Taşıma, Tıbbi Cihaz Taşıma.

KİRALIK LİFTLİ KAMYON KİRALAMA

Araçlarımızı günlük haftalık aylık olarak ta kiralayabilirsiniz. Araçların tümü kendi öz malımızdır. ve her türlü ferdi kaza sigortası kapsamındadır.

Akyüz nakliyat acil araç taleplerinize anında cevap verebilmektedir.

Bu konuda çekinmeden 7/24 iletişim bölümüzde ki cep numaralarından bizlere ulaşım saylayabilirsiniz.

Şehiriçi şehirler arası İstanbul Beykoz Kavacık nakliyat nakliye taşımacılık taşıma event roadshow lojistik destek hizmeti