Kongre Taşımacılığı

KONGRE TAŞIMACILIĞI

Kongre Taşımacılığı  zaman çok önemlidir. Taşıma esnasında oluşabilecek ve Kongre’nin ertelenmesi yada iptali gibi durumlara mahal verme’mek için firmamız. Minimum hatayla çalışmaktadır. Organizasyon malzemeleri alınacağı yerden özenle alındıktan sonra, Organizasyon yerinde stant malzemelerinin kurulumu dikkatle yap. Daha sonra yetkili kişinin belirlediği yerlere Organizasyonda sergilenecek eşyalar aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştirilir. AKYÜZ NAKLİYAT; bünyesinde bulunan eğitimli, tecrübeli ve uzman kadrosu ile güvenle hizmet vermektedir. Amacımız bu konuda en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunabilmektir.

Belirlediğiniz gün ve saatte belirlediğiniz adreslerden belirlediğiniz malzemeler zimmetlenerek alınır ve kongre alanında turizm acentesi ile temasa geçilerek organizasyonun gerektirdiği şartlarda sizi temsil ettiğimizin farkındalığı ile planladığınız şekilde kurulum ve malzemelerinizin taşınma işlemi gerçekleşir Kurulum bittiğinde sizden onay alınarak ve gelişmeler rapor edilerek turizm acentesine yada sorumlu görevliye imza karşılığı teslim et

Aynı şekilde organizasyon bitiminde yine sizden onay alınarak bildirdiğiniz saat ve günde toplama işlemi başlar ve kurulumdan önceki şekline getirilen stand ve listesi yapılan kalan malzemeleriniz belirlediğiniz adrese zimmet karşılığı teslim et

AKYÜZ NAKLİYAT; şehir içi veya şehir dışı tüm fuar ve kongre organizasyonlarında eğitimli, tecrübeli ve uzman kadrosu ile yanınızda yer alarak, iş motivasyonunuza ortak olma bilinci ile hizmeti hedefler.

Kurulum bittiğinde müşteriden onay alınarak veya gelişmeler rapor edilerek turizm acentesine imza karşılığı teslim et. Aynı şekilde organizasyon bitiminde yine müşteri’den onay alınarak.

Bize bildirilen saat ve günde toplama işlemi başlar ve kurulum’dan önceki şekline döner

Kalan malzemeler belirtilen adrese lmza karşılığı teslim et

Akyüz Nakliyat; şehir içi ve şehir dışı tüm fuar ve kongre organizasyon’larında eğitimli, tecrübeli ve uzman. Kadrosu ile müşterisinin yanında yer alarak, iş motivasyonunda ortak olma bilinci ile hizmeti hedefler.

Şehiriçi şehirler arası veya İstanbul Beykoz Kavacık nakliyat firmaları

Event roadshow lojistik destek hizmetleri