FUAR STANT TAŞIMACILIĞI

fuar stant taşımacılığı

Fuar stant taşımacılığı hizmeti ile katılacağınız fuar, kongre, seminer, tanıtım vb. gibi organizasyon’ların başarı ile sonuç’lanmasına yardımcı olabilmek için çalışıyoruz.

Uluslararası ticaretin ve global ekonominin en önemli unsurlarından fuarlar, özel sergiler, kongreler, toplantılar ve konserler gibi müşteriye özel çözümlere ihtiyaç duyulan organizasyonlarda Ekol; katılımcı firmalar, stand imalatçıları, fuar ve sergi organizatörleri için hizmet sağlamaktadır.

Fuar Lojistiğinin Her Adımında Kurulumdan Söküme kadar  Hizmet

Akyüz Nakliyat, deneyim sahibi olduğu fuar ve etkinlik lojistiği kapsamında müşterilerine; sigorta,  depolama, fuar alanı danışmanlığı, dağıtım veya yükleme,prosedürleri de dahil stant teslimi vb. konularda A’dan Z’ye hizmet sunmaktadır. Fuar malzemeleriniz için araçlarımızın tamamı liftli, araç kasaları mobilya yüklemeye uygun ve kapalı fiber kasadır.

Akyüz’den Müşteri Odaklı Entegre Lojistik Hizmeti

Müşteri odaklı organizasyon yapısıyla entegre lojistik hizmeti sunan Akyüz; sahip olduğu araç filosu, yük takip ve izleme olanağı sağlayan teknolojik altyapısı, yüksek hizmet kalitesi, Türkiye çapındaki geniş acente ağı veya fuar& etkinlik konusunda uzman ekibi ile müşterileri için rekabet avantajı sağlayan çözümler sunmaktadır.

Fuar Lojistiği 

Çok kısıtlı bir zaman diliminde gerçek’leştirilme zorunlu’luğundan dolayı zorluk derecesi en fazla olan. Lojistik hizmet türüdür. bu konuda da  7/24 destek sağlıyoruz

İster sanat eserlerini veya büyük makineleri ister bir ticaret fuarındaki bir standı düzenliyor olun.

Sergilenen eserleri, stantlarınızı veya promosyon ürünlerinizi zamanında taşıma konusunda AKYÜZ NAKLİYAT ‘a güvenebilirsiniz.

LOJİSTİK

Ticaret fuarları ve etkinlikleri biz taşınmanıza özen gösterirken. Size de konuklarınıza veya müşterilerinize daha fazla zaman ayırma olanağı tanır.

Firmamız tüm gereksinimlerinizi karşılayacak uzman kadroya sahiptir. Yurdun her bölgesinde profesyonel elemanlarımız organizasyon merkezlerindeki lojistik gereksinimlerinize en iyi biçimde kusursuz hizmet sunar.

Organizasyon  veya etkinlik öncesinde veya sonrasında tüm lojistik talepleriniz için size özel çözümler geliştirilmiştir. Nakliye yöntemi tercihinizi istediğiniz yönde kullanabilirsiniz.  Taşımacılık formalite’lerini firma’mız yapar.

Şehiriçi şehirler arası veya İstanbul Beykoz Kavacık nakliyat nakliye taşıma liftli

Şehiriçi şehirler arası veya İstanbul Beykoz Kavacık nakliyat nakliye taşımacılık firmaları

Event roadshow lojistik destek hizmetleri