Dağıtım ve Taşımacılık

Dağıtım ve Taşımacılık nakliye, Sabit veya değişken noktalara yapmak istediğiniz sürekli veya seferlik dağıtım işlerinizde araç çeşitliliği ve çokluğu sayesinde ürünlerinizin güvenli bir şekilde ve zamanında dağıtımları yapılmaktadır.

Güçlü finansal yapımız sayesinde çeşitli vade seçenekleri oluşturabiliyoruz.

Tüm nakliye operasyonlarını gereksinimlere göre şekillendiriyor ve taşımaları  en doğru şekilde sağlıyoruz.

Farklı ve Yenilikçi

Sizlere vermiş olduğumuz hizmeti veya kaliteyi artırmak için teknolojik yenilikleri ve çözümleri takip etmekteyiz.

Yılların birikim ve tecrübesini %100 müşterilerimizin memnuniyeti lehine kullanıyoruz.

Tüm dağıtım işlerinizde Akyüz Nakliyat’tan destek alabilirsiniz..

Yurtiçi Parsiyel Dağıtım

Komple kamyon kiralanmayacak kadar az, ancak kargoya verilemeyecek kadar fazla olan yüklerin; aynı şehirlere gidecek başka müşterilere ait yüklerle birleştirilerek aktarmasız, direkt sevk edilmesi hizmetidir. Akyüz Nakliyat ın  kurulduğu günden beri,  gönderici ödemeli ve İstanbul çıkışlı, paletli veya dökme yükleriniz; kapınızdan alınarak, kendi şubelerimiz ve gelişmiş dağıtım ağımızın yardımı ile; Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine, Müşteri Hizmetleri servisimizin takibinde, kapıdan kapıya  teslim edilmektedir.

Şehiriçi Ertesi Gün Dağıtım

Müşterilerin önceden veya gün içinde belirli saate kadar alım bilgisini verdiği gönderilerin; mesai bitmeden alınarak, belirtilen alıcılara ertesi günü teslim edilmesi hizmetidir. Fiyatlandırma, taşınacak yükün hacmine, ağırlığına, adres başına gönderi yoğunluğuna ve teslim adreslerinin uzaklıklarına bakılarak yapılmaktadır.

Yapı Market Dağıtımı

Yapı marketlerin, tedarikçilerinden  teslimat tarihi vererek, sipariş ettiği ürünlerin; teslim tarihi gününde İstanbul ve Anadolu’daki yapı marketlere teslimatının gerçekleştirilip, teslim bilgilerinin müşterilerimize raporlama hizmetidir. Bu hizmetimizde sevkiyata  hazırlanan ürünler Akyüz Nakliyat araçları ile deponuzdan teslim alınabileceği gibi, ürünlerin depolanması ve ihtiyaç duyulan tüm ek lojistik hizmetler Akyüz Nakliyat  tarafından üstlenilebilmektedir.

Yurtiçi Komple Yük Taşımacılığı

Akyüz Nakliyat  güvencesinde, belgeli, sigortalı, ürününüzün özelliğine göre kapalı araç temin ve tedarik hizmetimizdir. Lojistik hizmetlerini toplu halde bizden alan müşterilerimiz için sunduğumuz ek bir hizmettir.

Sigortalı Taşımacılık

Tüm gönderiler Akyüz Nakliyat  Yurtiçi Dağıtım veya Taşıma güvencesi ile All-Risk sigortalı olarak taşınmaktadır. Değeri yüksek olan veya hassasiyeti olan emtialar için müşteri talep ettiğinde ek Sigorta poliçesi de hazırlanabilmektedir.

Şehiriçi ve Şehirdışı Proje Taşımaları

Müşterinin talebi gereğince araç, ekipman veya iş gücü planlaması yapılan müşteriye özel butik lojistik hizmetimizdir. Şehirdışı Fuar Organizasyonları veya proje bazlı rutlu dağıtımlar ve Anadolu’dan çıkışlı dağıtım projeleri; uzman ekiplerimiz tarafından projelendirilip, yüksek müşteri memnuniyeti ile sonuçlandırmış olduğumuz proje taşımalarımız arasında sıralanabilir.