HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Hakkımızda Şirketimiz 1957 yılında Akyüz Kardeşler Koll. Şti. olarak Remzi Akyüz tarafından Taksim’de kurulmuştur. Şirketmiz ilk olarak parça eşya, veya yazlık, sinema dekorları taşımıştır. Telefonla nakliyecilik sistemini ilk kullanan firmadır
(244 44 04). 1993 yılına gelindiğinde Akyüz Tur Nakliyat Ltd.Şti olarak ünvan değiştirmiş, sayısız müşteri ve kurumsal firmaların çözüm ortağı olmuştur. Günümüzde ise Akyüz Tur Nakliyat büyük taşıma filosu yarım asırlık tartışmasız tecrübesi ile sektörde büyük mesafeler kat etmiş ve bugün sektörün lider çözüm ortaklığını yürütmektedir.

Çözümlerimiz

Şeffaf Fiyanladırma

Fiyatlarımızı bütün şeffaflığı ile sunuyoruz. Yakıt konaklama, şoför, feribot ve İAŞ istenildiği takdirde şeffaf bir biçimde tarafımızdan sizlere sunulabilir.

Yükünüze Uygun Araç

Yükünüze en uygun araç ölçüleri ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Her boy veya ebatta yükünüze uygun araçlarımız bulunmaktadır. Araçlarımızda lift ve hidrolik kapak mevuttur.

Gerçek Zamanlı Takip

Anlık takip cihaz olanağı. GPS ile anlık olarak araç yük takibi yapılabilmektedir.

Fark Yaratan Çözümler

Geleneksel nakliyata uzaman çözümler. veya Uzman eşliğinde yapılan geleneksel nakliyat sorunlarına yenilikci çözümler üretmekten gurur duyuyoruz.

Eşya Güvenliği

70 senedir güven taşıyoruz. Firmamız tarafından gerçekleştirilen nakil işlemleri veya yasal çerçevede güvenlik standartlarına uygun yapılmaktadır.

Şehiriçi şehirler arası İstanbul Beykoz Kavacık nakliyat nakliye  taşımacılık firması veya liftli kamyon kamyonet event roadshow lojistik destek hizmeti vermektedir.