DEPOLAMA HAKKINDA BİLGİLER

Depolama hakkında bilgilendirme.

Geçici bir süre ile başka bir şehire ya da ülkeye taşındığınızı düşünün. Kullandığınız eşya’larınızı siz dönene kadar nerede muhafaza edeceğiniz günü’müz çok büyük bir sorun teşkil eder. Üstelik eşya depolama, sırf taşınırken karşılaştığınız bir sorun da değildir. Tadilat gibi durumlarda yaşam alanlarınızda ya da iş yerlerinizde de eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Kısa veya uzun süre’li iş ya da ev malzeme’lerinin ek depo’lama alan’larında saklanma’sı bir çok nedenden dolayı gerekli olabilir.

Eşya depo’lama konu’sunda eski sistem çözümler günümüz’de yarar’dan çok zarar getir’ebilir. Eşyalarımızı emanet ettiğimiz yerin güvenliği çok önemli bir husustur. Tanıdıklara ait evlerin bodrumlarında yada apartmanların depo olarak kullanılabilen bölmelerinde genellikle yeterli güvenlik önlemleri alınmamıştır. Nem, küf ve haşereler eşyalarınızı bekledikleri yerde zarara uğratabilir. Eşyalarınızın, güvenli bir ortamda korunmadığı bu durum’larda, çalınma ve zarar görme riski, uyku’larınızı kaçırabilir. Güvenerek emanet edebilmenin getirdiği iç huzuru işte burada çok önemlidir.

Kişisel bir depo seçerken öncelikler; Güvenlik, nem kontrolü gibi hususlardır. Günümüzün hızlı şehir yaşantısında, size lazım gelen depo ölçüsünü. Sayısını ve nakliye hizmetini online şekilde seçip, ödemeyi de. Hem uygun fiyatlarla hem de taksit imkanıyla yine online olarak yapabilmek oldukça büyük bir avantajdır. Hatta daha önceden olsa bu uzak bir hayal olarak algılanabilirdi. Ama şimdi Akyüz Nakliyat olarak hayallerin gerçek olduğu bir zamana adım atmanızı sağlıyoruz.

Eşya depolama ile ilgili pek çok avantaj, kısa süreli veya uzun süreli, kişisel tercihlerinize bağlı çözümler sunmaktayız. Taşıtmak isterseniz dilediğiniz gün için randevu alabilirsiniz. Randevu aldığınız gün taşıma ekibimiz verdiğiniz adreste olacaktır.

Ayrıca işinizi kolaylaştırmak adına deponuzun yanında koli, koli bandı, balonlu naylon gibi yan ürünleri de sitemizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Her’hangi bir sorun için bizim’le iletişim’e geçebilir veya canlı destek alabilir’siniz.

Yorum YapYorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi

Yorum

Ad Soyad*

Web sitesi