DOĞA DOSTU NAKLİYE AKYÜZ NAKLİYAT

Doğa Dostu

Nakliye Nakliyat ve Taşımacılık ta Yeşil uygulamalar adını verdiğimiz  bu faaliyetler ile çevre ile ilgili kaygılarımız bir nebzede olsa  minimize olmaktadır. Bilhassa ulaşım sistemimin yarattığı çevresel problemler hususunda farkındalık oluşturmak işin çevresel boyutun  önemini vurgulamak  ve lojistik sektöründe çevre dostu teknolojiler kullanarak kontrollü yük taşıma ve  süreçler oluşturmak üzere  organizasyon sağlamak sektörün gündemini yeşil yönetim şeklinde meşgul etmektedir.

Araçlarımızın tamamı euro 5 motor olup dünyamızı kirli havadan korur tamamen doğa dostu dur . Egzoz emisyonlar yılda 2 defa kontrol ettirilmekte olup doğamıza karbondioksit bırakmasını engellemekteyiz. Doğamızı seviyor ve koruyoruz

Akyüz Nakliyat sosyal sorumlulukları çerçevesinde doğayı seviyor ve ona değer veriyor. Daha güzel yaşanılabilir bir Dünya için üzerine düşen görevi yerine getirmeye devam ediyor.

Malın taşınması aşamasında gerçek’leşen süreçt’e yapılan iyileştirme’ler veya çevre dost’u uygulama’lar ile doğay’a zarar vermiyor. Aynı zaman da doğa dostu uygulamaları ile kendisine misyon edindiği “Yeşil Lojistik” ibaresini de katıyor.

Akyüz Nakliyat, kendisine edindiği “Yeşili Taşıyoruz” ilkesi ile gittiği her yere yeşili götürmeye gayret ediyor ve doğayı koruma için çaba sarf ediyor.

Akyüz Nakliyat, tecrübeli ekibi ile malı bir yerden diğer yere en kısa yol ve zaman da. Taşıyarak doğaya verilen zararı minimuma indirmeyi hatta tamamen doğaya zararsız bir taşıma gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Araçların kısa yol ve sürelerde taşımayı gerçekleştirmeleri hem ekonomik sosyal ve çevreci açıdan faydalıdır.

Akyüz Nakliyat, lojistik teknolojisinde teknolojiyi takip etmektedir.

Teknolojinin getirdiği bazı çevresel olumsuz etkilerin farkında olup, doğayı korumak adına veya çeşitli çalışmalarda bulunmaktadır.

Akyüz Nakliyat ile yapacağınız her taşınmalarınızda Akyüz hatıra ormanımıza bir fidan dikilmektedir.

Sizde yapacağınız her bir taşınmalarınızda hatıra ormanımıza bir fidan olarak dikilerek oksijenimize hava olarak gelmektedir…

Akyüz Nakliyat doğayı seviyor ve ona değer veriyor. Daha yeşil bir dünya için çaba sarf ediyor.

Yorum YapYorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi

Yorum

Ad Soyad*

Web sitesi