Sahne ve Dekor Taşımacılığı

Sahne ve dekor taşımacılığı konusun da sizi AKYÜZ TUR NAKLİYAT kalitesi ve gücünü kullanmaya davet ediyoruz.Sahne ekipmanları paketlenmesi,istiflenmesi,nakliyesi uzman ve tecrübeli personelimiz tarafından yapılmaktadır.Işıklandırmalar ambalajlanır ve taşınır. Ses sistemleri ambalajlanır ve taşınır.Varsa sahne mobilyaları ambalajlanır ve taşınırlar. Varsa dekor askı sistemleri taşınır. Salon'a göre özel olarak dizayn edilen akustik malzemeleri duvar veya tavanda, ses dolaşımına göre şekiller verilerek kaplanılmış olan akustik, duvar ve tavan kaplamaları taşınır.Film,dizi,set,sahne ve dekorları artık bizim güvencemiz ile titizlikle taşınmaktadır.

Dekorlar magaza ve dükkanlarda malzeme rafı olarak kullanılan dekor olduğu gibi tiyatro, sahne, konser gibi etkinliklerde arka plan unsuru şeklinde kullanılabilmektedir.

Tek parça veya çok parçadan oluşabilir. Çeşitli ebatlarda veya ağırlıklarda yapılmış olabilir. Dekorlar sizin ihtiyacınıza özel ürünler olabilir. Bu yüzden taşınması sırasında zarar görmesi durumunda yerine yenisinin konması maliyetli ve zaman alıcı olabilir. Firmamız dekor taşıma işini itina ile yaptığından dekorlarınızın nakliyesi emniyetli şekilde yapılır.

Sahne ve sahne sistemleri taşımacılığı konusunda da sizi AKYÜZ NAKLİYAT kalitesi ve gücünü kullanmaya davet ediyoruz. Sahne ekipmanları (ses sistemi, çalgı aksesuar ve aparatları, sahne dekoru, hoparlör ve monitörler vb) paketlenmesi, istiflenmesi, nakliyesi, konusunda uzman ve tecrübeli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Işıklandırmalar ambalajlanır ve taşınır. Ses sistemleri ambalajlanır ve taşınır. Varsa sahne mobilyaları ambalajlanır ve taşınırlar. Varsa dekor askı sistemleri taşınır. Salon'a göre özel olarak dizayn edilen akustik malzemeleri duvar veya tavanda, ses dolaşımına göre şekiller verilerek kaplanılmış olan akustik, duvar ve tavan kaplamaları taşınır.