Sahne ve Dekor Taşımacılığı

Sahne ve dekor taşımacılığı konusun da sizi AKYÜZ TUR NAKLİYAT kalitesi ve gücünü kullanmaya davet ediyoruz.Sahne ekipmanları paketlenmesi,istiflenmesi,nakliyesi uzman ve tecrübeli personelimiz tarafından yapılmaktadır.Işıklandırmalar ambalajlanır ve taşınır. Ses sistemleri ambalajlanır ve taşınır.

Varsa sahne mobilyaları ambalajlanır ve taşınırlar. Varsa dekor askı sistemleri taşınır. Salon'a göre özel olarak dizayn edilen akustik malzemeleri duvar veya tavanda, ses dolaşımına göre şekiller verilerek kaplanılmış olan akustik, duvar ve tavan kaplamaları taşınır.

Sahne ve sahne sistemleri taşımacılığı konusunda da sizi AKYÜZ NAKLİYAT kalitesi ve gücünü kullanmaya davet ediyoruz. Sahne ekipmanları (ses sistemi, çalgı aksesuar ve aparatları, sahne dekoru, hoparlör ve monitörler vb) paketlenmesi, istiflenmesi, nakliyesi, konusunda uzman ve tecrübeli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Işıklandırmalar ambalajlanır ve taşınır. Ses sistemleri ambalajlanır ve taşınır. Varsa sahne mobilyaları ambalajlanır ve taşınırlar. Varsa dekor askı sistemleri taşınır. Salon'a göre özel olarak dizayn edilen akustik malzemeleri duvar veya tavanda, ses dolaşımına göre şekiller verilerek kaplanılmış olan akustik, duvar ve tavan kaplamaları taşınır.