FUAR STAND TAŞIMACILIĞI

Fuar ve Stand Taşımacılığı hizmetleri çok kısıtlı zamanlarda yetiştirilmek zorunda olunan özel bir nakliye süreci olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir firmamın fuar katılımında taşıması gereken stand malzemeleri olmaktadır. Bu malzemelerin taşınma durumu stand alanına giden eşyanın büyüklüğü ağırlığına göre nakliyat ihtiyacı doğurmaktadır. Bu durumda bir nakliye firmasına ihtiyaç duyulur. Sayısızca firmanın fuar taşımacılığını yapan firmamız stand alanına götürülecek sayısızca değerli malzemeleri zamanında teslim etmiştir. Fuar Taşımaları yoğunlukla şehirler arası taşımacılık işlemleri ile yapılmaktadır. Fuar taşımacılığının özel bir profesyonellik gerektirdiği bilinmektedir. Birçok konuyu içinde barındıran fuar taşımacılığı ile katıldığınız etkinliklere tam zamanında ve kaliteli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olur.

Fuar Nakliyesi

Bilindiği üzere fuar alanları yüzlerce stand veya sergilenmek üzere orada bulundurulan mekanik eşyalara sahip olabilmektedir. Dolayısıyla fuar taşıma işlemlerinde belirli bir deneyim şarttır. Çünkü oldukça farklı kalemde eşyanın bir arada başka bir noktaya ulaştırılması gerekebilmektedir. Bunun sağlanması için ancak yeterli sayıda personel ve teknolojik ekipmana sahip olmak gerekir. Siz değerli müşterilerimiz için tam donanımlı bir şekilde hizmete hazır olan firmamız bu yönde gelişebilecek tüm talepleri karşılayacak oranda yüksek kapasiteli araçlar ve personele sahiptir. En uygun fiyat seçeneklerinin ve hizmet detaylarımız ile ilgili olarak bilgi almak üzere bizleri 7/24 telefonlarımızdan veya diğer iletişim kanallarında arayabilirsiniz

Fuar standı , katılım gösterilen fuarlarda fuar süresince kullanılacak olan bir sergileme alanı, bir ofistir. Fuar sırasında bütün müşteriler, rakipler ve arkadaşlar sizi burada ziyaret eder. Bu yüzden bu alanların iyi seçilmesi gerekir. Stand firmayı ve sizi en iyi ifade eden stand olmalıdır. Doğru stant doğru bir izlenim demektir.

Firmamız uzun yıllardan beri fuar taşımacılığı konusunda hizmet sunmaktadır. Yılların tecrübesiyle firmamız katılacağınız fuar, seminer gibi organizasyonların başarı ile sonuçlanmasına yardımcı olmaktadır.  Fuar taşımacılığı AKYÜZ  ile güvenilir, kaliteli, hızlı ve profesyonellikle harmanlaşmış bir fuar taşıma hizmeti satın alabilirsiniz. Her türlü probleminizde çözüm önerisi sunabilen AKYÜZ Nakliyat sizlere fuar taşıma esnasında her soruna çözüm getirebilme kabiliyeti ve deneyimine sahip bir firmadır. Bu sebeple firmamız fuar taşıma hizmetlerinde tercih edilen firmaların başında gelmektedir.