AKYÜZ NAKLİYAT, Türkiye'deki depo ve antrepolarında müşterilerine gümrüklü ve gümrüksüz depolama, paketleme ve Dağıtım hizmetleri vermektedir.Eşya depolama fiyatları eşyanızın kaplayacağı alana göre değişiklik göstermektedir. Parça ya da kombine ev ve iş yeri malzemeleriniz uygun fiyatlarla sigortalı olarak depolanmaktadır

AKYÜZ NAKLİYAT olarak müşterilerimize, modern sistemlerle donatılmış depolarımızda barındırmak üzere eşyalarını güvenle teslim edebileceklerini belirtmek isteriz.

Her türlü su, sel, deprem, yangın ve hırsızlık sigortası ve 24 saat güvenlikli koruma ve kamera sistemi ile donatılmış  depomuz siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdedir.

Depolama konusunda, eşyalarınızı teslim ederken dikkat etmeniz gereken şey, teslim ettiğiniz firmanın güvenilir olması, eşyalarınızı depoladığı yerin günümüz şartlarına uygun olması ve eşyalarınızı oluşabilecek hasarlara karşı sigortalamasıdır.

Depolarımız, yangından korunma amaçlı özel ekipmanlara ve yangın esnasında hızlı söndürme tesisatına sahiptir.

Depolanan malzemeler AKYÜZ NAKLİYAT güvencesi altında olsa da oluşabilecek hasarlara karşı (Deprem, Sel vs.) sigortalanmaktadır. AKYÜZ NAKLİYAT, müşterilerine geniş hizmet servisi ile tüm sorunlarını çözmek için bu sektörde yer almaktadır.

Halen Gebze'de 5.000 m2'lik depo yatırımı proje aşamasında olup depolama hizmetlerine bu merkezde devam edecektir.