Firmamız geçmişin verdiği deneyimlerden haraket ederek evden eve nakliyatta Avrupa standartların da hizmet vermektedir.Evinizin profesyonelce kusursuz taşınması bizim işimiz.

Müşteri memnuniyetine paradan daha çok önem vermekteyiz.Akyüz Tur Nakliyat güven tazeleyen,yeniliklere açık kurumsal köklü bir firmadır.

Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınız ilk önce tecrübeli experler tarafından expertiz yapılıp daha sonra ne tür malzemenin ve ne tür bir aracın gerekebileceğinin tespitini yaptıktan sonra mutabık kalınıldığı tarihte ve saatte nakliyeniz profesyonellikle gerçekleştirilir.. Eşyaların taşınma işlemi gerçekleşmeden eşya çokluğu'na bakılıp taşıma bedeli ve taşıma günü müşteriye bildirilir;

1) Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Bütün mobilyalar kabarcıklı naylonlarla sarılıp paketlenir. Ambalajlı olarak kamyona yüklenir. Taşınılacak yeni adrestede merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki ambalaj malzemeleri alınır. 

2) Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinası, bombeli camlı vitrinler kartonlara sarılıp paketlenir.

3) Yatak odası gardropları demonte ettikten sonra kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile kamyonda çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır. Gidilecek yeni evde tekrar mobilyaların montajı yapılır. 

4) Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar hava kabarcıklı naylonlara sırılıp koli ve fıçılara yerleştirilir. Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur. Bizden sonra size vitrin içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır. 

5) Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce battaniyelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip paketlenir. 

6) Çiçekler, büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir.

TARAFIMIZDAN YAPILMAYAN İŞLER: Elektrik bağlantısı, duvar tavan delmek gereken işler, şofben takmak ve duvardan duvara halıların kesilip uydurulması, korniş sökülmesi, takılması gibi işler.